zamknij
zamknij
Wyślij niezobowiązującą ofertę
Kontakt
O nas
Referencje
Partnerzy
Wirtualny spacer
Ciepłe okna

ZAMKI RYGLUJĄCE WINKHAUS

hookLock M
3-fach-Verriegelung mit Schwenkriegel
hookLock M
3-fach-Verriegelung mit Schwenkriegel

hookLock M 3-fach-Verriegelung mit Schwe...

hookLock M
5-fach-Verriegelung mit Schwenkriegel

hookLock M 5-fach-Verriegelung mit Schwe...

hookLock M 3-fach-Verriegelung mit Türwächter

hookLock M 3-fach-Verriegelung mit Türw...

hookLock M 5-fach-Verriegelung mit Türwächter

hookLock M 5-fach-Verriegelung mit Türw...

autoLock AV2 Automatik-Verriegelung

autoLock AV2 Automatik-Verriegelung

blueMatic EAV Motorische Automatik-Verriegelung

blueMatic EAV Motorische Automatik-Verri...

blueMotion Vollmotorische Verriegelung

blueMotion Vollmotorische Verriegelung

blueTop Vollmotorische Verriegelung

blueTop Vollmotorische Verriegelung

panicLock M 179/1125
Notausgangs- und Paniktür-Verriegelung

panicLock M 179/1125 Notausgangs- und P...

pyroLock Feuerschutz-Verriegelung

pyroLock Feuerschutz-Verriegelung

solidLock B Bolzen-Verriegelung

solidLock B Bolzen-Verriegelung

easyLock R Rastexzenter-Verriegelung

easyLock R Rastexzenter-Verriegelung

autoLock AV3M4 Automatik-Verriegelung

autoLock AV3M4 Automatik-Verriegelung

Automatik-Verriegelung

Automatik-Verriegelung

Rozwiń Galerię Zwiń Galerię
Opis produktu

hookLock M – Zamek wielopunktowy z masywnymi ryglami

Masywna rygle z zapadkami. Zasuwnica blokująca i listwa blokująca ramy (opcjonalnie). Płynne zamykanie dzięki optymalnemu konturowi rygli. Nadaje się do drzwi antywłamaniowych. DIN EN 1627-30 WK1 - WK3.

hookLock M ze sztywnym łańcuchem

Otwiera tylko szczelinę, chroni przed intruzami. Ukryty montaż z efektywnym ryglowaniem. Funkcja drzwi nie jest zmieniona, tak jak w przypadku łańcucha drzwi. Natychmiastowe odblokowanie bez ponownego blokowania.

autoLock AV2 / blueMatic EAV

Wysoki stopień ochrony dzięki automatycznemu ryglowaniu już przy zamknięciu drzwi. Odpowiedni do drzwi antywłamaniowych wg DIN EN 1627-30 WK1 - WK3. Element silnikowy do automatycznego blokowania z napędem może zostać zmodernizowany. Mozliwe są różne systemy kontroli dostępu a także kontrola drzwi poprzez zdalne-automatyczne ryglowanie.

 blueMotion 

W pełni zautomatyzowane blokowanie i odblokowywanie z silnym i bardzo skutecznym uszczelnieniem. Możliwe różne systemy kontroli dostępu i sterowania drzwiami. Możliwe jest również zastosowanie funkcji zamka antypanicznego.

blueTop

W pełni zautomatyzowane blokowanie i odblokowywanie po zamknięciu drzwi. Większa swoboda projektowania w skrzydle drzwi poprzez montaż od strony ramy. Czysta stylistyka bez cylindra profilowego i zestawu klamek. Brak okablowania w skrzydle drzwi, co upraszcza instalację.

 panicLock M 179/1125

Otwórz drzwi od wewnątrz jednym ruchem dłoni. Zgodnie z DIN EN 179. Obsługiwane zestawy uchwytów FSB, Hoppe i Glutz. Zgodnie z DIN EN 1125 z odpowiednimi kierownicami przetestowanymi przez FSB.

pyroLock

Ogólna aprobata nadzoru budowlanego dla 1- i 2-skrzydłowych drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych. Certyfikowany przez Materialprüfungsamt NRW. Wybity znak Ü na krawędzi. Wersja jest również możliwa z funkcją zamka antypanicznego.

 solidLock B

Zwiększona szczelność i ochrona przed hałasem i zimnem. Idealny do drzwi wykonanych z pcv i aluminium oraz drzwi stalowych. Uniwersalny prawy / lewy.

 easyLock R

Regulowane blokujące tuleje mimośrodowe dla optymalnego docisku i dużej szczelności. Do wszystkich zestawów i rozetek uchwytów DIN. Do profili drzwiowych wykonanych z aluminium i pcv bez dodatkowego frezowania. Uniwersalny prawy / lewy.

Powrót
Saperska 9, 48-300 Nysa, Polska

Majewski Fensterfabrik to polski producentem i fabryka okien drzwi i stolarki z profili veka, salamander i aluprof. Specjalizujemy się głównie w produkcji: okna veka, okna pvc, okna pvc, okna plastikowe, okna balkonowe, stolarka aluminiowa, drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe, drzwi balkonowe, HST, PSK, Slide, drzwi balkonowe, drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne, stolarka aluminium, fasada aluminiowa, rolety zewnętrzne. Nasze okna z Polski i drzwi z Polski to produkty, które sprzedajemy w Niemczech, Austrii, Belgi, Szwajcarii i Luksemburgu. Polskie okna i drzwi są bardzo dobrej jakości i dobrej cenie. Polskie okna są znane z dobrej jakości.

ist ein Produzent von PVC Fenster, Schiebetüren HST,PSK, SLIDE, Balkontüren, Terrassentüren, Aluminium-Schreinerei , Fassaden und Rollläden. Unsere Produkte sind für Europaweit bekannt und verkauft.
Die Produkte von Majewski Fensterfabrik  haben  Spitzenqualität und garantieren Kundenzufriedenheit.
Wir empfehlen : Fenster , Schiebetüren HST, PSK, SLIDE ,Balkontüren, Terrassentüren von PVC und Aluminium-Schreinerei  in hohen Qualität und zu einem guten Preis.